Kniha návštěv

Výstava

Dobrý den, předně musím napsat pochvalu na Vaše úžasné stránky. Velká inspirace na výpravy a toulání po horských hřebenech a údolích. Ze srdce za ně děkuji. Máme s kamarády menší partu a snažíme se v zimních měsících navštěvovat myslivecké chaty kde trávíme víkendy společnými hovory u praskajících kamen za svitu petrolejek a podnikáme i výpravy do okolí. Nic se nedokáže vyrovnat té atmosféře, kterou staré lovecké chaty poskytují. Mám vždycky pocit, jako bych se přenesl nejméně o padesát let v čase nazpátek.
Chtěl jsme ze zeptat jestli nechystáte nějakou výstavu, či přednášku? Určitě by o něco takového byl zájem. Díky za odpověď. S pozdravem David

Re: Výstava

Davide, děkuji za pochvalu.
5. dubna budu mít přednášku v KD v Rapotíně a asi od června tam bude i výstava. Je to zatím ve fázi přípravy.
13. dubna budu mít přednášku s názvem Tajuplné Jeseníky ve Vrbně pod Pradědem. Tam se budu věnovat nejen loveckým chatám, ale také jubilejním kamenům, lesním úzkokolejkám a některým kamenným rozhlednám.
Až se budou obě akce blížit, umístím do novinek plakáty.

Re: Re: Výstava

Děkuji za odpověď a tip na oba termíny. Pokusím se aspoň na jeden dostavit.
S pozdravem David H.

Kdepak jsou

Pěkné obrázky, rád bych se k některým chatám také podíval. Kde bereš informace, kde leží, ony jsou často pěkně schované a objevit je někdy náhoda.
Jejich mapu tu asi z praktického hlediska nemáš, že?
Díky Jenda

Re: Kdepak jsou

Nazdar Jendo,
studuji mapy papírové současné i historické, na netu, letecké, fotografické atd. Práce s mapou mě vždycky bavila :-). Vyhledávám i v textech.
Mapu úmyslně nemám uvedenu, jak píšeš. Objevování chat je někdy dobrodružstvím, a to mě taky baví.

Přidat nový příspěvek

Tyto stránky jsou originálním produktem autorky, horami, lesy a loveckými chatami posedlé, 
NESLOUŽÍ KE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ.
Zprostředkovatelem ubytování na chatách ve svém vlastnictví jsou Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Více informací zde: eshop.alsol.cz/

Vytvořeno službou Webnode