Kniha návštěv

palec nahoru

Pane jo, to jsou ale pěkné stránky a parádní činnost! To je mnohem lepší ne hledat kešky:) Stránky mě úplně zalily kombinací radosti z toho, jak je kolem nás pěkně a taky těšení se na Jeseníky... prostě příjemné pocity:) Je to inspirativní a díky moc za to! Držím palce při dalších toulkách.

Re: palec nahoru

Pavle, trefil jste se :-). Je to mnohem lepší... A mám radost, že mám před sebou aspoň stovku dalších "kešek" :-).

chaty

Dobrý den
Miluji Jeseníky.Před 57 roky nás naše učitelka vzala na výlet do těchto nádherných hor.Několik nocí jsme přespávali na Johanesce,nevěděl jsem,že se jmenuje Knížecí.Po létech jsem ji hledal ale nenašel.Teď už vím kde ji hledat.Jezdil jsem 6 roků lovit do honitby Bradlo,takže znám chatu na Bradle,Cikánku a chatu Lišák,ale měli jsme v honitbě ještě dvě a to chatu Hamrgrunt nebo také Dělnická při staré cestě z Jesníku na Rejvíz kolem Vrchovištního potoka asi 1,5km od hlavní silnice.Dříve byla využívána dřevaři/proto dělnická/dnes jako lovecká,udržovaná i s udírnou.Druhá spíše chatička,která byla na spadnutí a kterou jsem v r.2006 opravil se nachází nad silnicí na Rejvíz asi 6km od Jeseníku.Tu jsem využíval 5 roků.Mám fotky obou chat a rád Vám je pošlu nejlépe poštou s počítačem si moc netykám.Přeji hodně zdraví a úspěchů při hledání dalších.Bob.

Re: chaty

Dobrý den, Bobe,
děkuji za váš příspěvek. O Dělnické chatě vím a letos ji určitě navštívím. Chatička, o které se zmiňujete, je ta U Boba nad cestou? Když jsem jela naposledy okolo, byl okolo vykácený nálet. Na web jsem ji nezařadila v domnění, že se nejedná o loveckou chatu. Prosím, napiště mi na e-mail zdenka.jordan@seznam.cz a já vám sdělím adresu, abyste mi mohl poslat fotky. Po naskenování je vám vrátím. Ještě jednou díky.

Re: Re: chaty

Dobrý den
Jo jo je to ta U Boba,ale to jsem tam napsal já,místní ji znají jako Kozárovku když jsem ji opravil tak jsem si ji pojmenoval,nevím jak je teď využívána,už jsem tam dva roky nebyl.Bob.

Přidat nový příspěvek

Tyto stránky jsou originálním produktem autorky, horami, lesy a loveckými chatami posedlé, 
NESLOUŽÍ KE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ.
Zprostředkovatelem ubytování na chatách ve svém vlastnictví jsou Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Více informací zde: eshop.alsol.cz/

Vytvořeno službou Webnode