Kniha návštěv

eduardp@email.cz

Výborná stránka děkuji za nia kdybych někdy mohl jít s Váma(fotografuji) byl bych tomu rád. Pamatuji kdysi dávněji jsme do Jeseníků jezdívali z turistickým oddílem a spávali jsme na chatách nebo boudách. Byly volně přístupné právě pro turisty. V současné době nevím zda je ještě taková možnost. Samozřejmě to není pro masovou turistiku.

Re: Re: Re: MEGASUPER

To už je historie. Partě kluků, která měla Jezernou v nájmu, současný majitel neprodloužil smlouvu. Chce ji využívat jen pro své lovecké účely a nechce být nikým rušen. Jezerná je v současné době nepřístupná.

Re: Re: MEGASUPER

Tak to jsi mě dostala.Mně se totiž žádná Zdeňka ze Sedmidvor nevybavuje.Ale je to hezký,že ten svět není tak velký a že se lidi zase potkávají.To abych tě pozval na chalupu na kafe.Nebo si ho dáme na Jezerné?Prosím tě,měla bys kontakt na majitele.Naposledy nás tam ve stanu přepadla bouřka a průtrž mračen,ale byli tam nějací lidi z rádia,tak nás šupli na půdu.Ale krásná vzpomínka.
R

Re: MEGASUPER

Jsem původně ze Sedmidvor a jsem dcera hor :-). Ahoj Rudo, vždyť se známe.

MEGASUPER

ZÁVIDÍM TEN NÁDHERNÝ ČAS STRÁVENÝ FOCENÍM.JSEM Z VERNÍŘOVIC.JESENÍKY JSOU MŮJ DOMOV.ASI 6x JSEM NA JEZERNÝ PŘESPAL.TEĎ SE TAM CHYSTÁM 17.6.
SNAD TO VYJDE A UŽIJU SI TO.
R

Přidat nový příspěvek

Tyto stránky jsou originálním produktem autorky, horami, lesy a loveckými chatami posedlé, 
NESLOUŽÍ KE ZPROSTŘEDKOVÁNÍ UBYTOVÁNÍ.
Zprostředkovatelem ubytování na chatách ve svém vlastnictví jsou Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. Více informací zde: eshop.alsol.cz/

Zdeňka Jordanová